Language selector Slovenština▾

Veľkoobchodný predaj vykurovania LARX

Sme malá efektívna technologická spoločnosť z Českých Budějovíc. Našou hlavnou činnosťou je veľkoobchodný online predaj uhlíkových vykurovacích fólií, vykurovacích rohoží a termostatov pre elektrické vykurovanie do Českej republiky a ďalších krajín EÚ. Ponúkame moderné a úsporné riešenia vykurovania pre vaše projekty - súkromné aj developerské.

Vykurovacie fólie

Vykurovacie uhlíkové fólie vyrábané z najkvalitnejších materiálov dovážame z Južnej Kórey a následne ich ďalej spracovávame v Českej republike. Majú 50-ročnú životnosť a sú vhodné ako riešenie pre podlahové a stropné vykurovanie. Ponúkame varianty pre suchú aj mokrú inštaláciu, aby sme pokryli celú škálu projektových potrieb. Naše fólie sú tenké, flexibilné a ľahko sa inštalujú.
Vyhrievacie rohože

Vykurovacie rohože sú ideálnym zdrojom tepla v miestnostiach s dláždenou podlahou. Rovnako ako vykurovacie fólie sú naše rohože účinným a ľahko inštalovateľným vykurovacím systémom s nízkymi obstarávacími nákladmi. Ponúkame rôzne šírky vykurovacích rohoží, ako aj vykurovacie rohože LARX na vlastnú inštaláciu.
Termostaty

Naše termostaty sú kvalitné regulátory vykurovania, ktoré štýlovo a cenovo vyhovujú vášmu projektu. Ponúkame dve možnosti: termostat s dotykovou obrazovkou a inteligentný termostat Wi-Fi. Oba sú vhodné pre podlahové alebo stropné elektrické vykurovanie vďaka priestorovému a externému snímaču.
Radek Bartuška, MBA

Ing. Radek Bartuška, MBA
Generálny riaditeľ, zakladateľ a 100 % vlastník

Za nami predávané výrobky ručím vlastným menom. Dvakrát ročne - počas 10 rokov, čo sa zaoberám uhlíkovou fóliou - osobne kontrolujem naše dodávateľské továrne v Južnej Kórei. Za ten čas som získal know-how o vyhrievaní fólií, ktoré je minimálne na českom - možno európskom - trhu jedinečné. Podieľam sa na vývoji nových typov uhlíkových fólií a poskytujem kórejským továrňam parametre a špecifiká výrobkov pre prostredie a trh EÚ. Osobne vnímam Južnú Kóreu ako svoju srdcovú záležitosť a naše dlhoročné úspešné obchodné vzťahy ocenil aj prezident Kórejskej obchodnej komory. Na jeho pozvanie som v roku 2022 navštívil Soul a podpísal s miestnou veľkovýrobňou dohodu o strategickom zastúpení a exkluzívnom partnerstve. Som hrdý na rovnaké zaobchádzanie a verejne sa zasadzujem za našu prácu. Moje telefónne číslo nájdete na tejto webovej stránke a môžete mi kedykoľvek zavolať. Všetky elektrické vykurovacie produkty, ktoré predávame, mám vo všetkých svojich nehnuteľnostiach a viem, čo predávame. Zameriavame sa výlučne na kvalitu výrobkov LARX, nie na ich marketing. Ak je vám táto zostava blízka, ste na správnom mieste.

Profesionálny veľkoobchod

Ponúkame vám rýchle a spoľahlivé doručenie. Na našej webovej stránke nájdete katalóg materiálov a príručiek na stiahnutie a materiály si môžete objednať prostredníctvom nášho objednávkového formulára. V prípade potreby sme vám k dispozícii e-mailom a telefonicky. Tovar odosielame do 2 pracovných dní. Pre stálych zákazníkov a veľkoobchodných odberateľov ponúkame zaujímavé množstevné zľavy.

Profesionálny veľkoobchod
Špecialisti na vykurovanie

Špecialisti na vykurovanie

Naším cieľom je poskytnúť vám inteligentné a efektívne vykurovanie, ktoré vám zabezpečí pohodlie, šetrí energiu a uľahčuje život obyvateľom. Chceme byť vaším spoľahlivým partnerom pre pohodlné bývanie s elektrickým podlahovým vykurovaním. Sme lídrom na českom trhu s podlahovým vykurovaním a v súčasnosti podnikáme expanziu do zahraničia.

Kontakt

Radek Bartuška
CEO
Radek Bartuška
Bc. Hana Hlaváčová
Příprava zakázek
Bc. Hana Hlaváčová
Petr Klement
Obchodný riaditeľ
Petr Klement